api احراز هویت اتومات با هوش مصنوعی

در این سرویس با ارسال اطلاعات کاربر به api تمامی موارد از جمله چهره شخص با عکس مدرک شناسایی بررسی شده همچنین متن روی مدرک (شماره کارت ملی،پاسپورت و...) خوانده شده و با اطلاعات کاربر بررسی می شود. در این بخش علاوه بر موارد ذکر شده با الگوریتم های هوش مصنوعی صحت زنده بودن تصویر یا همان liveness detection مورد بررسی قرار می گیرد.

Face Recognition

شناسایی چهره

پس از مرحله تشخیص زنده بودن تصویر وارد مرحله تطبیق چهره می شویم، در اینجا تصویر سلفی کاربر که به صورت ویدیو ارسال شده است با عکس روی مدرک شناسایی توسط هوش مصنوعی با الگوریتم های یادگیری عمیق (Deep Learning) مورد بررسی قرار می گیرد و هویت تصویر را تایید یا رد می کند.

Voice Recognition

تبدیل صدا به متن

در این سرویس صدای ضبط شده کاربر که هنگام ثبت نام به صورت ویدیو ضبط شده است به متن تبدیل می شود مثلا متنی به کاربر ارائه می دهید با عنوان (من ... هستم و می خواهم در سایت ... ثبت نام کنم) یا هر متنی که خودتان بخواهید را در اختیار کاربر قرار می دهید تا هنگام ضبط ویدیوی سلفی آن را بیان کند و سپس با ارسال ویدیو به api صدای کاربر به متن تبدیل شده و با متن اصلی شما تطبیق داده می شود در صورت صحت تایید هویت کاربر انجام می پذیرد.

Liveness Detection

تشخیص زنده بودن تصویر

بررسی زنده بودن تصویر در مراحل تایید هویت نقش مهمی دارد زیرا در این مرحله در صورتی که کاربر سعی کند تصویر غیر واقعی به صورت سلفی ارسال کند الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی متوجه این مورد شده و تایید هویت کاربر را رد می کند.

OCR

خواندن متن مدرک شناسایی

پس از تایید مراحل قبل در این مرحله اطلاعات کاربر با اطلاعات مدرک شناسایی مورد بررسی قرار می گیرد که این موارد شامل (شماره پاسپورت، کد ملی، تاریخ انقضا مدرک شناسایی، نام و...) می باشد در صورت صحت همه موارد هویت شخص تایید می گردد.

دقت الگوریتم

0 %

quality

پلن های احراز هویت کیترون

پلن ۱
50,000 تومان اعتبار رایگان دریافت کنید
هر درخواست موفق2,000تومان
  • بررسی زنده بودن تصویر
  • خواندن متن از روی مدرک
  • تشخیص چهره
  • تبدیل صوت به متن

مستندات

درخواست API
پلن 2
50,000 تومان اعتبار رایگان دریافت کنید
هر درخواست موفق5,000تومان
  • بررسی زنده بودن تصویر
  • خواندن متن از روی مدرک
  • تشخیص چهره
  • تبدیل صوت به متن

مستندات

درخواست API

سوالات متداول

چه مدارکی در کیترون قابل شناسایی است؟

+

مدارکی که در کیترون می توانید برای احراز هویت استفاده کنید عبارت اند از (کارت ملی جدید و پاسپورت ایران)

آیا اطلاعات هویتی کاربران ما در کیترون امن هستند؟

+

بله تمامی اطلاعات کاربران شما پس از احراز هویت در کیترون حذف می شوند و در سرورهای ما ذخیره نمی شوند

زمان احراز هویت هر کاربر چقدر است؟

+

احراز هویت کاربران در لحظه انجام می گردد و با توجه به پلنی که انتخاب کرده اید زمان آن نهایتا بین ۱ الی ۲ دقیقه با توجه به تمامی لایه های احراز هویتی که قبلا گفته شد طول خواهد کشید

آیا می توانیم به احراز هویت غیر حضوری اعتماد کنیم؟

+

بله ، بر اساس دقتی که الگوریتم ها نشان داده اند احراز هویت کاربران شما با میزان دقت ۹۹.۹٪ درست انجام می شوند که در طول زمان با یادگیری هایی که هوش مصنوعی خواهد داشت همیشه بروز و قابل قبول عمل خواهد کرد.